CR1206-FX-2053ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 2 965
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 49 120
Arkusz danych
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
205 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR1206-FX-2053ELF
Numer produktu DigiKey
CR1206-FX-2053ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR1206-FX-2053ELF
Opis
RES SMD 205K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR1206-FX-2053ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)