Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 1 579
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 28 586
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
YAGEO
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Udoskonalony
Riedon products by Bourns
1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR1206-FX-1001GLF
Numer produktu DigiKey
CR1206-FX-1001GLF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR1206-FX-1001GLF
Opis
RES SMD 1K OHM 1% 1/4W 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR1206-FX-1001GLF Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)