CR1206-FW-3324ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 14 180
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.32 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR1206-FW-3324ELF
Numer produktu DigiKey
CR1206-FW-3324ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR1206-FW-3324ELF
Opis
RES SMD 3.32M OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR1206-FW-3324ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)