CR1206-F/-1R00ELF
Numer produktu DigiKey
118-CR1206-F/-1R00ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CR1206-F/-1R00ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CR1206-F/-1R00ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR1206-F/-1R00ELF
Opis
RES SMD 1 OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Gruba warstwa
Kategoria
Skład
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,061" (3,10mm x 1,55mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)