CR0805-JW-821EPF
Numer produktu DigiKey
CR0805-JW-821EPFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CR0805-JW-821EPFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CR0805-JW-821EPFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0805-JW-821EPF
Opis
RES 0805 820R 5% 125MW TC200 LOW
Szczegółowy opis
820 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CR0805-JW-821EPF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)