CR0805-JW-241ELF
Numer produktu DigiKey
118-CR0805-JW-241ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CR0805-JW-241ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CR0805-JW-241ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0805-JW-241ELF
Opis
RES SMD 240 OHM 5% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CR0805-JW-241ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)