CR0805-J/-6R8ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 3 640
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 81 505
Arkusz danych
Vishay Dale
W magazynie: 608
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
6.8 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR0805-J/-6R8ELF
Numer produktu DigiKey
CR0805-J/-6R8ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR0805-J/-6R8ELF
Opis
RES SMD 6.8 OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR0805-J/-6R8ELF Modele
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)