CR0805-FX-7501ELF
Numer produktu DigiKey
CR0805-FX-7501ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CR0805-FX-7501ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CR0805-FX-7501ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0805-FX-7501ELF
Opis
RES SMD 7.5K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
7.5 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CR0805-FX-7501ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)