CR0805-FX-2401ELF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CR0805-FX-2401ELF |
Opis | RES SMD 2.4K OHM 1% 1/8W 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.4 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CR0805-FX-2401ELF Modele |
Kategoria | Funkcje Odporność na wilgoć |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,024" (0,60mm) |