CR0603AFX-2670EAS jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
Ilustracja dla CR0603AFX-2670EAS jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR0603AFX-2670EAS
Numer produktu DigiKey
118-CR0603AFX-2670EASTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR0603AFX-2670EAS
Opis
RESA-AS 0603 267R 1% 100MW TC100
Szczegółowy opis
267 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)