CR0603AFX-20R0EAS
Numer produktu DigiKey
118-CR0603AFX-20R0EASTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CR0603AFX-20R0EASCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CR0603AFX-20R0EASDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0603AFX-20R0EAS
Opis
RESA-AS 0603 20R 1% 100MW TC100
Szczegółowy opis
20 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)