CR0603-JW-201ELF
Numer produktu DigiKey
CR0603-JW-201ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CR0603-JW-201ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CR0603-JW-201ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0603-JW-201ELF
Opis
RES SMD 200 OHM 5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
200 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CR0603-JW-201ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)