CR0603-FX-6983ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 5 768
Arkusz danych
Bezpośrednie
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Similar
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
698 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR0603-FX-6983ELF
Numer produktu DigiKey
CR0603-FX-6983ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR0603-FX-6983ELF
Opis
RES SMD 698K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR0603-FX-6983ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)