CR0603-FX-68R1ELF
Numer produktu DigiKey
118-CR0603-FX-68R1ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CR0603-FX-68R1ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CR0603-FX-68R1ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0603-FX-68R1ELF
Opis
RES SMD 68.1 OHM 1% 1/10W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68.1 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CR0603-FX-68R1ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)