CR0603-FX-51R1GLF
Numer produktu DigiKey
CR0603-FX-51R1GLF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR0603-FX-51R1GLF
Opis
RES SMD 51.1 OHM 1% 1/10W 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
51.1 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CR0603-FX-51R1GLF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)