CR0603-FX-2433ELF
Numer produktu DigiKey
CR0603-FX-2433ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CR0603-FX-2433ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CR0603-FX-2433ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0603-FX-2433ELF
Opis
RES SMD 243K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
243 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CR0603-FX-2433ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)