CR0402AFX-1202GLF
Numer produktu DigiKey
118-CR0402AFX-1202GLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR0402AFX-1202GLF
Opis
RESA 0402 12K 1% 63MW TC100
Szczegółowy opis
12 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,37mm)