CR0402AFX-1001GAS
Numer produktu DigiKey
CR0402AFX-1001GASTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CR0402AFX-1001GASCT-ND - Taśma cięta (CT)
CR0402AFX-1001GASDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0402AFX-1001GAS
Opis
RESA-AS 0402 1K 1% 63MW TC100
Szczegółowy opis
1 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CR0402AFX-1001GAS Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,015" (0,37mm)