CR0402-FX-2551GLF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CR0402-FX-2551GLF |
Opis | RES SMD 2.55K OHM 1% 1/16W 0402 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.55 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CR0402-FX-2551GLF Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Seria | Obudowa / skrzynia 0402 (1005 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Obudowa dostawcy urządzenia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.) |
Rezystancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,016" (0,40mm) |