CR0402-FX-1430GLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 4 785
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
W magazynie: 5
Stackpole Electronics Inc
143 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR0402-FX-1430GLF
Numer produktu DigiKey
CR0402-FX-1430GLF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR0402-FX-1430GLF
Opis
RES SMD 143 OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR0402-FX-1430GLF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)