CR0402-FX-10R0GLF
Numer produktu DigiKey
CR0402-FX-10R0GLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CR0402-FX-10R0GLFCT-ND - Taśma cięta (CT)
CR0402-FX-10R0GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0402-FX-10R0GLF
Opis
RES SMD 10 OHM 1% 1/16W 0402
Szczegółowy opis
10 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CR0402-FX-10R0GLF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)