CR0201-JW-820GLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Dale
W magazynie: 0
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 10 000
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 76
Panasonic Industry
82 Ohms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR0201-JW-820GLF
Numer produktu DigiKey
CR0201-JW-820GLF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR0201-JW-820GLF
Opis
RES SMD 82 OHM 5% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR0201-JW-820GLF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)