CR0201-JW-332GLF
Numer produktu DigiKey
118-CR0201-JW-332GLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CR0201-JW-332GLFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CR0201-JW-332GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0201-JW-332GLF
Opis
RES SMD 3.3K OHM 5% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
3.3 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CR0201-JW-332GLF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)