CR0201-FW-2200GLF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 20 600
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
W magazynie: 19
220 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR0201-FW-2200GLF
Numer produktu DigiKey
CR0201-FW-2200GLF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR0201-FW-2200GLF
Opis
RES SMD 220 OHM 1% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR0201-FW-2200GLF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)