CR0201-FW-15R0GLF nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 20 505
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 7 150
Arkusz danych
Similar
YAGEO
Vishay Dale
Panasonic Industry
15 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR0201-FW-15R0GLF
Numer produktu DigiKey
118-CR0201-FW-15R0GLFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CR0201-FW-15R0GLFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CR0201-FW-15R0GLFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CR0201-FW-15R0GLF
Opis
RES SMD 15 OHM 1% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR0201-FW-15R0GLF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)