CR0201-FW-15R0GLF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CR0201-FW-15R0GLF |
Opis | RES SMD 15 OHM 1% 1/20W 0201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 15 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CR0201-FW-15R0GLF Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Obudowa / skrzynia 0201 (0603 metryczne) |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Obudowa dostawcy urządzenia |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Rezystancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,010" (0,26mm) |