CMP2512AFX-1000ELF
Numer produktu DigiKey
118-CMP2512AFX-1000ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CMP2512AFX-1000ELFCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CMP2512AFX-1000ELFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CMP2512AFX-1000ELF
Opis
RESHIGHPOWERA 2512 100R 1% 1.5W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Przeciwsiarkowe, motoryzacyjne AEC-Q200, odporne na wilgoć, odporne na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMP2512AFX-1000ELF Modele
Kategoria
Funkcje
Przeciwsiarkowe, motoryzacyjne AEC-Q200, odporne na wilgoć, odporne na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,122" (6,40mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)