CMP2512AFX-1000ELF | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CMP2512AFX-1000ELF |
Opis | RESHIGHPOWERA 2512 100R 1% 1.5W |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 Ohms ±1% 1,5W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Przeciwsiarkowe, motoryzacyjne AEC-Q200, odporne na wilgoć, odporne na impulsy Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CMP2512AFX-1000ELF Modele |
Kategoria | Funkcje Przeciwsiarkowe, motoryzacyjne AEC-Q200, odporne na wilgoć, odporne na impulsy |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,252" x 0,122" (6,40mm x 3,10mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,030" (0,75mm) |