CMH322522-8R2KL jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Bourns Inc.
W magazynie: 280
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 3 301
Arkusz danych
8.2 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 170 mA Maks. 2Ohm 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMH322522-8R2KL
Numer produktu DigiKey
118-CMH322522-8R2KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CMH322522-8R2KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CMH322522-8R2KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CMH322522-8R2KL
Opis
FIXED IND 8.2UH 170MA 2 OHM SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CMH322522-8R2KL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2Ohm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
30MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)