CMH322522-3R9KL jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.9 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 250 mA Maks. 1,3Ohm 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CMH322522-3R9KL
Numer produktu DigiKey
CMH322522-3R9KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CMH322522-3R9KL
Opis
FIXED IND 3.9UH 250MA 1.3 OHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CMH322522-3R9KL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,3Ohm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
50MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1210
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)