CM453232-681KL
Numer produktu DigiKey
CM453232-681KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CM453232-681KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
CM453232-681KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CM453232-681KL
Opis
FIXED IND 680UH 50MA 30 OHM SMD
Szczegółowy opis
680 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 50 mA Maks. 30Ohm 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CM453232-681KL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 30Ohm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 796kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
3MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)