CM453232-680JL
Numer produktu DigiKey
CM453232-680JL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CM453232-680JL
Opis
FIXED IND 68UH 130MA 6 OHM SMD
Szczegółowy opis
68 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 130 mA Maks. 6Ohm 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CM453232-680JL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
9MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
2.52 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)