CM453232-4R7JL | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CM453232-4R7JL |
Opis | FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 4.7 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 315 mA Maks. 1Ohm 1812 (4532 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CM453232-4R7JL Modele |
Kategoria | Rezystancja stałoprądowa (DCR) Maks. 1Ohm |
Prod. | Q przy częst. 50 przy 7,96MHz |
Seria | Częstotliwość - rezonansu własnego 35MHz |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 125°C |
Status części Aktywny | Częstotliwość indukcyjności - próba 7.96 MHz |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Prąd znamionowy (A) | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,134" (3,40mm) |