CM453232-4R7JL
Numer produktu DigiKey
118-CM453232-4R7JLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CM453232-4R7JLCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CM453232-4R7JLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CM453232-4R7JL
Opis
FIXED IND 4.7UH 315MA 1 OHM SMD
Szczegółowy opis
4.7 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 315 mA Maks. 1Ohm 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CM453232-4R7JL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
35MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)