CM453232-221KL
Numer produktu DigiKey
CM453232-221KLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CM453232-221KLCT-ND - Taśma cięta (CT)
CM453232-221KLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CM453232-221KL
Opis
FIXED IND 220UH 100MA 10 OHM SMD
Szczegółowy opis
220 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 100 mA Maks. 10Ohm 1812 (4532 metryczne)
Modele EDA/CAD
CM453232-221KL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 10Ohm
Prod.
Q przy częst.
40 przy 796kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
796 kHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)