CM453232-1R5JL
Numer produktu DigiKey
118-CM453232-1R5JLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CM453232-1R5JLCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CM453232-1R5JLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CM453232-1R5JL
Opis
FIXED IND 1.5UH 410MA 600 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 410 mA Maks. 600mOhm 1812 (4532 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CM453232-1R5JL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 600mOhm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 7,96MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
70MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
7.96 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1812 (4532 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1812
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)