CM160808-10NJL jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 50 138
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 867
Arkusz danych
10 nH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 400 mA Maks. 320mOhm 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CM160808-10NJL
Numer produktu DigiKey
CM160808-10NJLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CM160808-10NJL
Opis
FIXED IND 10NH 400MA 320 MOHM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CM160808-10NJL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 320mOhm
Prod.
Q przy częst.
10 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
2,8GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 100°C
Status części
Nieaktualne
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,94mm)