CHV0805-FX-2004EST
Numer produktu DigiKey
118-CHV0805-FX-2004ESTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CHV0805-FX-2004ESTCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CHV0805-FX-2004ESTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CHV0805-FX-2004EST
Opis
RESHV ST 0805 2M 1% 0.125W TCR10
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)