CHV0805-FX-1005ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 7 446
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 87
Similar
YAGEO
Vishay Dale
10 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CHV0805-FX-1005ELF
Numer produktu DigiKey
CHV0805-FX-1005ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CHV0805-FX-1005ELF
Opis
RES SMD 10M OHM 1% 1/8W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CHV0805-FX-1005ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)