CHV0603-FX-2203ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 56 212
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 9 016
Arkusz danych
Similar
YAGEO
YAGEO
W magazynie: 35
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
220 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CHV0603-FX-2203ELF
Numer produktu DigiKey
CHV0603-FX-2203ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CHV0603-FX-2203ELF
Opis
RES SMD 220K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CHV0603-FX-2203ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)