CHV0603-FX-1603EST
Numer produktu DigiKey
118-CHV0603-FX-1603ESTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CHV0603-FX-1603ESTCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CHV0603-FX-1603ESTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CHV0603-FX-1603EST
Opis
RESHV ST 0603 160K 1% 0.1W TCR10
Szczegółowy opis
160 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)