CHV0603-FX-1003EST
Numer produktu DigiKey
118-CHV0603-FX-1003ESTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-CHV0603-FX-1003ESTCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-CHV0603-FX-1003ESTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CHV0603-FX-1003EST
Opis
RESHV ST 0603 100K 1% 0.1W TCR10
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CHV0603-FX-1003EST Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)