CHV0603-FX-1003EST | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CHV0603-FX-1003EST |
Opis | RESHV ST 0603 100K 1% 0.1W TCR10 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Napięcie wysokie Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CHV0603-FX-1003EST Modele |
Kategoria | Funkcje Napięcie wysokie |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,022" (0,55mm) |