CHP1206-FX-3900ELF
Numer produktu DigiKey
118-CHP1206-FX-3900ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CHP1206-FX-3900ELF
Opis
RESHIGHPOWER 1206 390R 1% 3/4W T
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
390 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć, odporność na impulsy Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć, odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)