CHP0805-FX-4701ELF
Numer produktu DigiKey
118-CHP0805-FX-4701ELFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CHP0805-FX-4701ELF
Opis
RESHIGHPOWER 0805 4K70 1% 1/2W T
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć, odporność na impulsy Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Odporność na wilgoć, odporność na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)