CHF3725CNP500LX
Numer produktu DigiKey
CHF3725CNP500LX-ND
Producent
Numer produktu producenta
CHF3725CNP500LX
Opis
RES SMD 50 OHM 5% 40W 3725
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Ohms ±5% 40W Mikroukład rezystory Niestandardowe RF, wysoka częstotliwość Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CHF3725CNP500LX Modele
Kategoria
Funkcje
RF, wysoka częstotliwość
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Opakowanie
Torba
Obudowa dostawcy urządzenia
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,370" x 0,250" (9,39mm x 6,35mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (0,99mm)