CDSOD323-T18S
Numer produktu DigiKey
CDSOD323-T18STR-ND - Taśma i szpula (TR)
CDSOD323-T18SCT-ND - Taśma cięta (CT)
CDSOD323-T18SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDSOD323-T18S
Opis
TVS DIODE 18VWM 40VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40V (typ.) Zacisk 9A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
CDSOD323-T18S Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
500W
Pojemność przy częstotliwości
90pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
40V (typ.)
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9A (8/20µs)