CDSOD323-T18C
Numer produktu DigiKey
CDSOD323-T18CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CDSOD323-T18CCT-ND - Taśma cięta (CT)
CDSOD323-T18CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDSOD323-T18C
Opis
TVS DIODE 18VWM 45VC SOD323
Szczegółowy opis
45V (typ.) Zacisk 8A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
CDSOD323-T18C Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
350W
Pojemność przy częstotliwości
3pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
45V (typ.)
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8A (8/20µs)