CDSOD323-T15C
Numer produktu DigiKey
CDSOD323-T15CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CDSOD323-T15CCT-ND - Taśma cięta (CT)
CDSOD323-T15CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDSOD323-T15C
Opis
TVS DIODE 15VWM 31.8VC SOD323
Szczegółowy opis
31,8V (typ.) Zacisk 10A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
350W
Pojemność przy częstotliwości
3pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
15V
Napięcie - przebicia (min.)
16,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
31,8V (typ.)
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10A (8/20µs)