CD214B-T110ALF jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 4 326
Arkusz danych
Bezpośrednie
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 5 971
Arkusz danych
177V Zacisk 3,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
CD214B-T110ALF
Numer produktu DigiKey
CD214B-T110ALF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CD214B-T110ALF
Opis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CD214B-T110ALF Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
3,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Nieaktualne
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
122V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
177V